Belfast - "Vindzor park". Sudija: Miroslav Zelinka (Češka)
|
Za sada nema postova
90
Kraj u Blefastu, Sutjeska je četvrtim vezanim porazom završila evropsku odiseju. Linfild ide u plej-of za Ligu Evrope, gdje ga čeka azerbejdžanski Karabag, koji će biti apsolutni favorit.
Whistle
|
76
Kraj nada - Linfild vodi 3:2. Strijelac Klark. A samo dva minuta ranije je Kojašević umalo donio preokret...
Goal
|
67
Prva izmjena i u domaćem timu. Kuper je zamijenio dvostrukog strijelca na utakmici pod Goricom, Kirka Milara.
63
Prva izmjena Nikola Rakojevića - Marko Vučić je ušao umjesto Miljana Vlaisavljevića.
Substitute
|
61
Inicijativa se isplatila, Sutjeska je izjednačila! Opet Bojan Božović!
Goal
|
60
Nova velika šansa za Sutjesku i nova sjajna odbrana Fergusona, koji je odbranio zicer Božovića.
Shot
|
56
Velika šansa za Sutjesku. Damir Kojašević je izveo korner, Nemanja Nedić bio na prvoj stativi, odlično šutirao, ali je golman Roan Ferguson spasao Linfild.
Shot
|
51
Žuti karton za Bojana Božovića, koji je pao u šesnaestercu, ali je sudija procijenio da je simulirao.
Yellow
|
45
Poluvrijeme u Belfastu. Sutjeska gubi 2:1 i mora da postigne dva gola da bi se domogla plej-ofa za Ligu Evrope, ali ima igrača manje.
Whistle
|
36
Sutjeska ostaje sa igračem manje. Aleksandar Šofranac je za dva minuta dobio dva žuta kartona i završio meč u Belfastu. Drugi je dobio jer je laktom udario Šejna Lejverija.
Red
|
18
Golovi se smjenjuju kao na traci, Linfild opet vodi. Strijelac Lejveri nakon velike greške Vladana Giljena.
Goal
|
15
Nada za Sutjesku, Bojan Božović nakon centaršuta Damira Kojaševića pogađa za 1:1!
Goal
|
7
Očajan početak Sutjeske, Linfild vodi. Milar je izveo korner, Staford pogodio mrežu Vladana Giljena.